Gera rami kelionė

 

Įspūdžiai antros Giedriaus kelionės į Korėją metu prasidėjo dar net nenusileidus lėktuvui- oro uostas buvo saloje. Taip pat ir pats Gumi buvo ne mažiau įspūdingas, slėnyje tarp kalnų išsibarstęs švarus ir tvarkingas pramonės miestelis.

Turnyras, nors ir organizuotas ramaus miestelio idilėje, deja, neapsiėjo be nesklandumų. Vienas dalyvis neatvyko ir būtent pirmame ture jis ir turėjo žaisti su Giedriumi. Kiek vėliau apsirgo ir kita žaidėja, kuri kaip tik turėjo žaisti su Giedriumi. Tačiau net ir tai neišmušė jo iš vėžių ir jis atkakliai kovojo, tačiau priešininkas pasirodė turįs daugiau paslėptų kortų rankovėje ir įveikė gudrumu.

Nors Giedrius ir nebuvo labai patenkintas savo pasirodymu, tačiau jis pažadėjo kitą sykį pasistengti labiau ir įrodyti, kad tokios menkos nesėkmės jo lengvai nesustabdys.

By Default Li FU (CN) Yi-Fei YUE (SG) Sergio ZAPETA-TZUL (GT) Husrev AKSUT (TR) Natasa MALINIC (BA) Taškai
43. Giedrius Tumelis + + + 3

 Komentuoti

Galite naudoti šias HTML žymes ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(būtina)

(būtina)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE