Serveriai

 

KGS

Welcome to KGS, created by Chidori

Populiariausias Go serveris už Azijos ribų, tačiau nestokoja ir azijiečių žaidėjų. Serveris kupinas savų legendų, terminų ir juokų. Yra nemažai profesionalių žaidėjų, kurie mielai moko anglų, vokiečių, prancūzų ir rusų kalbomis. Taip pat vietinės žvaigždės kaip legendomis apipintas Tartare, savo unikalaus stiliaus kūrėjas TheCaptain (weaker [5d]: time to resign ? Hungary [4d]: time to show some captain-like spirit), ar GuoJuan su savo nepamirštamu mokymo stiliumi. Serveryje taip pat yra transliuojama daugybė svarbiausių Europoje vykstančių turnyrų (Vienais metais buvo transliuotas Lietuvos Go čempionatas) bei pačiame serveryje nuolatos rengiami turnyrai (Kunigaikštis taip pat buvo vykdomas per KGS platformą). Žmonės neretai čia susirenka tiesiog pabendrauti, susirasti draugų ar draugiškų priešų, tai puikus vakarietiškos Go bendruomenės pavyzdys.

Pandanet IGS

IGS, found on IGS websiteInternet Go Server, arba tiesiog Panda. Pats seniausias iki šiol veikiantis Go serveris su dideliu kiekiu žaidėjų iš Japonijos. Čia bendruomeninė veikla ir pokalbiai nėra tokia kertinė ašis kaip KGS, tačiau gyvenimas verda ne mažiau aktyviai. Nuolatos vyksta turnyrai ir yra transliuojami profesionalų mačai. Profesionalai ir patys neretai žaidžia serveryje.

Atskiro paminėjimo vertas GUI, labai dailiai ir kruopščiai atidirbta.

Wbaduk

wbaduk

Korėjos Go asociacijos inicijuota Go platforma. Jame galima ne tik sužaisti su kitais mėgėjais ar profesionalais (kiekvieną mėnesį yra pateikiama info dėl profesionalų žaidimų), bet taip pat didelė įvairaus lygio problemų duomenų bazė. Platformoje taip pat įdiegta Go naujienų skiltis, leidžianti sekti žinias iš viso pasaulio. Yra sukurtas specialus World serveris, kuriame renkasi žaidėjai iš viso pasaulio.

Dragon Go Server

Unikalus Go serveris leidžiantis žaisti patogiu laiku ir patogiu tempu skiriant žymiai mažiau laiko per kartą. Principas yra kaip korespondencinių šachmatų – žaidėjas A pažymi ėjimą ir nusiunčia priešininkui B, B prisijungęs gauna A žaidėjo ėjimą ir atsako į jį arba gali pagalvoti. Partijos dažniausiai trunka daugiau nei kelis mėnesius laiko, nes standartiniai nustatymai yra 30 dienų kiekvienam. Privalumas turint mažai laiko akivaizdus. Taip pat leidžia į kiekvieną ėjimą pažvelgti kritiškiau, nes nėra užvaldančios skubos.

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE